benamed main logo

O nas

O nas

Centrum medyczne Benamed

benamed main logo

ul. Strachocińska 159 - WROCŁAW

benamed_strachocinska_wrocław01
Szanowni Państwo,

Jako mieszkańcy dzielnicy Strachocin często słyszeliśmy o problemie, jakim jest braku dostępu do lekarza specjalisty. Budując zespól Centrum Medyczne BENAMED, kierowaliśmy się zasadą: współpracujemy tylko z tymi lekarzami, do których sami wybralibyśmy się jako pacjenci. Dlatego nasz zespół lekarzy to grupa specjalistów z doświadczaniem szpitalnym oraz bardzo dobrą opinią wśród swoich pacjentów.

Wymagania jakie sobie postawiliśmy, to zapewnienie kompleksowej opieki dla dzieci i dorosłych. Prawidłowe leczenie, często wymaga konsultacji lekarzy różnych specjalizacji, dlatego Centrum Medyczne BENAMED posiada zarówno nowoczesny sprzęt, jak i zespół pozwalający spełnić te standardy. Połączenie tych dwóch czynników pozwoli Państwu zarówno skrócić czas oczekiwania na specjalistyczną konsultację lekarską, ale również na przeprowadzenie wielu badań.

Dzisiejsze oczekiwania pacjentów to również medycyna estetyczna. Dieta, aktywność fizyczna czy dbałość o urodę to czynniki, które nie tylko dobrze oddziałują na nasze samopoczucie, ale również korzystnie wpływają na nasze zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Przeprowadzane przez lekarzy specjalistów zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Centrum Medycznym BENAMED, dają gwarancję bezpieczeństwa oraz maksymalnego zadowolenia pacjentów z uzyskanego efektu.

Zarząd Centrum Medyczne BENAMED